O firmie


O FIRMIE

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1997 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług w bardzo szerokim zakresie Specjalizujemy się między innymi w obrocie nieruchomościami. Pośredniczymy w zakresie kupna/sprzedaży, wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych na terenie całej Warszawy i jej okolic.

Wysoka jakość usług, satysfakcja naszych Klientów oraz szacunek do państwa czasu a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych i instytucjonalnych gwarantując pełną obsługę formalno-prawną od momentu podpisania umowy pośrednictwa do finalizacji transakcji w formie aktu notarialnego lub umowy najmu.

Nasze działania monitorujemy w sposób rzetelny i dokładny, co pozwala na współpracę z najbardziej wymagającymi Klientami, dla których liczy się wysoka jakość usług.

Współpracujemy z innymi biurami pośrednictwa, kancelariami notarialnymi, adwokatami, prawnikami.

Poprzez aktywne uczestnictwo w systemie MLS umożliwiamy naszym Klientom dostęp do największej w Polsce bazy.

Nie boimy się trudnych wyzwań - z każdej transakcji wychodzimy bogatsi o doświadczenia.

Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie. Z doświadczenia wiemy, że jedynym kluczem do sukcesu i rozwoju firmy jest zadowolenie Klienta. Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić sprawny, a przede wszystkim bezpieczny przebieg transakcji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.